Doğa Sporları - DoğaKolik

18-24 Yaş Doğa Kampları Bu Yıl Trabzon Düzköy Yaylasında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

GeZGiN

  • *****
  • 4688
  • Cinsiyet: Bay
    • insan ve doğa
Kamp Başvuru Şartları:

Kamplara 18-24 yaşları arasındaki (1984 - 1990) tüm gençler başvurabileceklerdir.

Kamp Ücreti ve Kayıt İşlemleri:

Kamp katılım ücreti Trabzon/Düzköy Doğa Kampı için 120.-YTL dir Bu ücrete kamp süresince konaklama, üç öğün yemek, geziler ve kamp süresince düzenlenecek tüm aktiviteler dahildir.Katkı ücretini yatırıp kayıt yaptıran gençlere mazeretleri olsa dahi kampa katılmamaları halinde katkı ücretleri iade edilmeyecektir. Ancak kamp başlamadan 7 gün önce kayıt yaptırdıkları il müdürlüğüne müracaatları halinde kendi yerlerine aynı yaş grubundan başka bir arkadaşının katılımı sağlanabilir. Yerine gidecek gençle ilgili bilgiler başvuru formu üzerinde düzenlenerek il müdürlüğünce tasdik edilecektir.
Kayıt işlemleri tüm Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinde 05 Mayıs Pazartesi günü başlayacaktır.

Başvuru Tarihleri ve Başvuru Adresleri:

Kayıt işlemleri tüm Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinde 05 Mayıs Pazartesi günü başlayacak, kontenjanların uygun olması halinde kamp dönemlerinin başlama tarihine kadar yapılabilecektir.

Serbest Zaman Etkinlikleri:

Kampların eğlenceli bir atmosferde geçmesi için oluşturulacak ilgi grupları ile kültürel etkinliklere katılma ve spor yapma imkanı sağlanacaktır. Ayrıca gençler ve liderlerce hazırlanacak olan gece eğlenceleri düzenlenecektir.

Gençlerin bölgeyi tarihi, turistik ve doğal güzellikleriyle tanıyabilmeleri amacıyla çevre gezileri düzenlenecektir. Gezilere ayrıca bir ücret ödenmeyecektir.

Konaklama - Yemek - Sağlık:

Kamp süresince konaklama ve yemek giderleri kamp yönetimi tarafından sağlanacaktır.

Kamp esnasında herhangi bir kaza veya ani rahatsızlık durumunda sağlık hizmetlerinin sağlanabilmesi için katılımcıların (varsa) sağlık karnesi ve benzeri belgeleri, kullandıkları ilaçları beraberlerinde getirmeleri gerekmektedir.

Kamp Programı:

Kamp süresi 9 gün olup, kampçılar kamptan 10. gün sabahı ayrılacaktır. Kampçı gençler; kamp kurallarına ve kamp programına uymakla yükümlüdür.

Ulaşım ve Toplanma Yeri

Buluşma Yeri: Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
Buluşma Tarihi ve Saati: Kampın ilk günü saat 09.00

Kampın ilk günü tüm katılımcılar Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü önünde buluşacaktır. Katılımcılar buluşma yerine kendi imkânlarıyla ulaşacak,
buradan kamp merkezine ve kampın bitiminde (onuncu gün sabah) kamp merkezinden tekrar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne toplu halde ulaşım sağlanacaktır.

Linkback: http://www.dogakolik.com/index.php?topic=418.0

Etiket: